Pasūtīt zvanu

CLOUD DATA ENGINEER

IT Camp partneris – starptautiski pazīstams uzņēmums, kas klientiem visā pasaulē sniedz revīzijas un garantijas pakalpojumus, konsultācijas un ieteikumus finanšu jomā, riska konsultācijas, kā arī ar nodokļiem un citām atbilstošām jomām saistītus pakalpojumus.

Uzņēmumam ir sava Datu un Mākslīgā intelekta (Data & Artificial Intelligence) konsultāciju nodaļa, kas strauji pieaug.

Pašlaik šajā nodaļā tiek nodarbināti 18 cilvēki, no kuriem 10 darbojas mākoņu datu inženierijas (Cloud Data Engineering) komandā.

Birojs: Grēdu iela, Rīga, Latvija

Ir pieņemama pilnīgi attālināta darba iespēja – jūs varat izvēlēties sev ērtāko darba veidu.

Datu un MI (Data & Artificial Intelligence) nodaļas galvenie uzdevumi:

  • bez starpniekiem strādāt ar klientiem no dažādām valstīm
  • izstrādāt un attīstīt datu un MI risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām
  • vadīt klientus saskaņā labāko praksi
  • pastāvīgi mācīties
  • kopīgā darbā izglītot klienta personālu

Tehnoloģiju steks:

  • Mākoņi: GCP, Azure, Snowflake, AWS
  • Programmēšanas valodas: Python, Scala, SQL, Java

Sakarā ar nodaļas izaugsmi meklējam mākoņu datu inženierus, kuri pievienotos klienta augsta līmeņa profesionāļu komandai.

Pienākumi:

  • Inovatīvu datu analīzes platformu izstrāde un izveide klientiem ar vismodernākajām tehnoloģijām
  • Kopā ar citiem analītikas ekspertiem atbalstīt klientus, sākot no datu stratēģijas koncepciju izstrādes līdz modernu datu un analītikas arhitektūras izstrādei un īpašu lietošanas gadījumu ieviešanai.
  • Augstas pieejamības datu platformu izstrāde vairāku vai hibrīdu mākoņu infrastruktūrās ar sarežģītiem un izkliedētiem datu vedņiem (pipelines)
  • Analīzes risinājumu optimizēšana mākonī attiecībā uz izmaksām, darbības laiku un stabilitāti
  • Atbalsts klientiem svarīgos stratēģiskos vai operatīvos uzdevumos, lai veicinātu viņu digitalizāciju
  • Apmācīt jaunākos komandas biedrus profesionāli, tehniski un personīgi

Prasības:

  • Pieredze ar viena vai vairāku publisko mākoņu pakalpojumu sniedzēju (Google Cloud Platform, MS Azure, AWS) analīzes pakalpojumiem un konteinera lietojumprogrammām
  • Pieredze darbā ar SQL datu bāzēm un/vai lielo datu rīkiem, piemēram, Hadoop, Kafka, Apache Spark, NoSQL datu bāzēm.
  • Uz izaugsmi vērsts skatījums, spēja strādāt komandā un atbildīga attieksme pret darbu
  • Spēja strādāt patstāvīgi un strukturēti
  • Pieredze operatīvi izstrādāt programmatūru un veikt citas ar projektu saistītas procedūras
  • Lieliskas komunikācijas prasmes
  • Teicamas angļu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski
  • Bakalaura grāds vai augstāks grāds datorzinātnēs, dabaszinātnēs, matemātikā, ekonomikā vai citā līdzīgā nozarē

Tiks uzskatīta par priekšrocību:

  • Darba specifikai atbilsoši apmācību kursi un sertifikāti
  • Programmēšanas pieredze (piemēram, C/C ++, Java, Python vai Scala)
  • Pieredze darbā ar Linux un bash skriptēšanu

Uzņēmums piedāvā:

  • Iespējas strādāt ar lielākajiem uzņēmumiem pasaulē, veicot tiešu saziņu
  • Pieredzes iegūšanu dažādās nozarēs
  • Vadību, kas atbalsta un uzticas jums
  • Strauju mācību procesu, risinot interesantus izaicinājumus un augstākās klases problēmas
  • Iespēju strādāt gan birojā, gan mājās
  • Iespēju rast līdzsvaru starp darba un privāto dzīvi
  • Ļoti labu veselības apdrošināšanu
  • Mobilo tālruni un atbilstoša tarifa plāna apmaksu
  • Apmācības 40 h apjomā uz uzņēmuma rēķina
  • Autostāvvietu
  • Algu līdz 6000 EUR bruto + ikgadējos bonusus

Piesakies šim darbam

    Ievadiet savu vārdu*

    Ievadi savu epastu*

    Pievienojiet savu CV*

    × How can I help you?