Pasūtīt zvanu

KVALITĀTESNODROŠINĀSANAS (QA) SPECIĀLISTS

IT Camp klients ir visstraujāk augošais tiešsaistes patērētāju kreditēšanas uzņēmums Eiropā, kura galvenā mītne atrodas Rīgā, Latvijā. Uzņēmums izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu tūlītēju patērētāju identifikāciju un novērtēšanu.

Birojs atrodas Skanstes ielā, Rīgā.

Rīgas birojā strādā 116 cilvēki, no kuriem 54 cilvēki darbojas IT nodaļā.
Ar uzņēmuma izaugsmi mēs meklējam kvalitātes nodrošināšanas speciālistu.

Darba misija

Jūs nodrošināsiet atbalstu un norādījumus testēšanas projektiem, garantējot atbilstību uzņēmuma standartiem. Ikdienas darbs ietvers efektīvu kvalitātes nodrošināšanas IT servisu, nodrošinot, ka visas sistēmas, programmatūra un procedūras tiek atjauninātas un uzturētas kvalitātes ģildes/departamenta ietvaros.

Pienākumi

  • Manuālo testu izpilde katru dienu
  • Kvalitātes sistēmu, procesu un procedūru pārvaldība, lai nodrošinātu produkta kvalitāti un drošību
  • Realizēt kvalificētus izstrādāšanas procesus, lai pārliecinātos, ka produkti atbilst uzņēmuma standartiem
  • Cieša sadarbība ar programmētājiem, lai pārliecinātos, ka tiek ņemta vērā kvalitāte, un viņi izveido pareizā veida testus
  • Ikdienas darbs ar dokumentāciju
  • Testēšana mobilajās un desktop platformās
  • Pēc novērošanas ziņot par neatbilstībām un/vai ar kvalitāti saistītiem jautājumiem
  • Darbs ar DB vaicājumiem un spēja izveidot ievades datus un pārbaudīt datu atjauninājumus

Prasības

  • Profesionālā pieredze manuālajā testēšanā
  • Zināšanas par programmatūras dzīves cikla posmiem
  • Labas teorijas zināšanas (pamati, metodes, testēšanas tipi un veidi) un prasme tās pielietot praksē
  • Pieredze ar kļūdu izsekošanas sistēmu (Jira) un dokumentācijas sistēmām (Confluence)
  • SQL komandu zināšanas
  • Pieredze ar UI e2e test, API tests un Contract test development
  • Labas angļu un krievu valodu prasmes: mutiski un rakstiski
  • Spēja efektīvi komunicēt visos lietišķajos līmeņos
  • Aktīvs un vērsts uz risinājumiem, ar spēju ievērot stingrus termiņus ar augstu precizitātes līmeni
  • Analītiskās prasmes, tostarp spēja saprast un pamatot sarežģītu informāciju
    Pieredze ar Agile un Scrum metodoloģijām
  • Atbalstīt – palīdzēt atrisināt un reproducēt lietotāja programmatūras problēmas

Par priekšrocību tiks uzskatīts

  • Pieredze FinTech nozarē
  • Pieredze ar testēšanas automatizācijas rīkiem un stratēģijām tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Pieredze ar JavaScript, REST API, Mocha un Puppeteer tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Pieredze ar Graylog, Sentry, Postman, Git, CircleCI, AWS tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

  • Alga līdz 1600 EUR neto
  • Profesionāli radoša un atvērta vide savu pienākumu izpildei
  • Konkurētspējīgs un motivējošs atalgojums, kā arī citi ieguvumi
  • Darba devējs, kas motivēs, novērtēs un rūpēsies par jums
  • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika
  • Bezmaksas autostāvvieta

Katru dienu uzkodas un bezalkoholiskie dzērieni jūsu produktīvajam noskaņojumam
Privāta trenažieru zāle

Piesakies šim darbam

Ievadiet savu vārdu*

Ievadi savu epastu*

Pievienojiet savu CV*

× How can I help you?