Pasūtīt zvanu

SAP (S4/HANA) BIZNESA KONSULTANTS – Rīga, centrs

Mūsu klients ir uzņēmumu grupa, kas piedāvā visaptverošus risinājumus būvniecības un projektu attīstīšanas vajadzībām – sabiedriskajām ēkām, dzīvojamajiem namiem un infrastruktūras būvēm visā pasaulē. Katrs grupas uzņēmums ir līderis savā darbības jomā, un katrs sniegtais pakalpojums atbilst nozares augstākajiem standartiem, piedāvājot risinājumus jebkura mēroga projektiem. Kompānijai ir 25 veiksmīgu gadu laikā uzkrātā pieredze.

Attīstot savu IT infrastruktūru, aicina pievienoties komandai SAP (S4/HANA) biznesa konsultantu, kas nodrošinās Grupas uzņēmumos SAP S4/HANA (SAP) sistēmas un integrēto sistēmu pieejamību un normālu darbību; koordinēs un atbalstīs SAP sistēmas problēmu risināšanas procesus; atbalstīs SAP izstrādes, ieviešanas un uzlabošanas projektus.

Izaicinājumi:

• S4/HANA mākoņrisinājumu ieviešana Grupas kompānijās, migrācija no on-site uz mākoņu infrastruktūru kopā ar spēcīgu iekšējo IT komandu
• Komunikācija ar vienu no pasaules vadošajām SAP ieviesējkompānijām, šīs kompānijas tehnisks atbalsts un apmācības
• Līdz pat 400 SAP lielotāju koordinēšana caur SAP projektu vadītājiem katrā Grupas kompānijām – kļūt par SAP modernāko risinājumu kouču/treneri.
• Ietekmēt IT infrastruktūras attīstību veselā kompāniju Grupā.

SAP (S4/HANA) BIZNESA KONSULTANTS

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt SAP sistēmas pieejamību un izmantojamību gala lietotājiem, sniegt ātru un efektīvu atbalsta konsultāciju pašreizējo SAP sistēmu un lietojumprogrammu dīkstāves/kļūdu gadījumā, nodrošinot risinājumus, ka problēma vairs neparādās; projektu dokumentācijas sagatavošana
  • SAP sistēmas IT speciālistu un lietotāju atbalsts uzņēmumos atbilstoši noteiktajiem termiņiem: darbības, kas saistītas ar SAP ieviešanu, izstrādi, uzstādīšanu un citu darbu koordinēšanu, sadarbība ar citām struktūrvienībām un programmatūras piegādātājiem; izmaiņu ieviešanas koordinācija esošajā SAP sistēmā, pamatojoties uz biznesa prasībām; SAP sistēmas IT tehniskās bāzes izstrāde, SAP sistēmas atbalsts
  • sadarbība ar IT un citu struktūrvienību darbiniekiem visās darbības jomās, kas saistītas ar SAP funkcionalitāti, sistēmas pieejamību un attīstību. Sadarbība ar ārējiem SAP pakalpojumu sniedzējiem.
  • regulāra datu drošības kontroles pārbaude un dalība drošības incidentu izmeklēšanā

Prasības:

  • vismaz 3 gadu pieredze kā SAP sistēmas atbalsta speciālistam, pieredze darbā ar SAP sistēmām
  • labas zināšanas par operētājsistēmas Windows un datu bāzes platformu HANA (vai SAP ERP)
  • zināšanas par ražošanas un projektu vadības procesiem
  • augstākā izglītība, vēlams informācijas tehnoloģiju jomā, tiks uzskatīta par priekšrocību
  • ļoti labas latviešu, angļu runā un rakstos un krievu valodas zināšanas runā
  • labas komunikācijas, saskarsmes, kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmes
  • labas analītiskās prasmes, spēja pasniegt idejas, entuziasms sarežģītu problēmu risināšanā
  • spēja uzklausīt kolēģu argumentus un pamatot savu viedokli, emocionāls briedums

Piedāvājam:

  • labus darba apstākļus, darba vietu Rīgā ar pilnas slodzes darba laiku
  • motivējušu atalgojumu un sociālās garantijas
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • labus darba apstākļus, dinamisku darbu profesionālā komandā
  • spmaksātu stāvvietu Rīgas centrā
  • Mēneša alga (bruto): no 2500,00 līdz 3150,00

Piesakies šim darbam

    Ievadiet savu vārdu*

    Ievadi savu epastu*

    Pievienojiet savu CV*

    × How can I help you?