Pasūtīt zvanu

Vadošais Datu inženieris

IT Camp klients ir visstraujāk augošais tiešsaistes patēriņa kreditēšanas un FinTech uzņēmums Eiropā, kura galvenā mītne atrodas Rīgā, Latvijā. Uzņēmums izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu tūlītēju patērētāju identifikāciju un vērtēšanu.

Komanda: IT komandā ir vairāk nekā 80 profesionāļu 8 dažādās komandās, kas strādā ar vairāk nekā 10 produktiem, izmantojot Agile un Scrum metodoloģijas. Komanda, kuru vada pieredzējuši profesionāļi, kuri ne tikai rūpējas par savu biznesu, bet arī par saviem kolēģiem. Komanda, kurā katrai puzles daļai ir nozīme.
Atrašanās vieta: Birojs Skanstes ielā, Rīgā. Palīdzība ar relokāciju Latvijā (dokumenti, biļetes, dzīvoklis).
Technology stack: Python, ETL processes, Apache Spark, Apache Kafka, Apache Airflow, RDBMS as Oracle, SQL Server, PostgreSQL, SQL data base, data models (Dimensional, Data Vault), Cloud platforms: AWS, Azure, GCP, Oracle, Kubernetes.

Sakarā ar izaugsmi uzņēmums meklē Data Engineer.

Pienākumi:
– Izstrādāt un izveidot datu plūsmas un infrastruktūru, kas nodrošina dažādu datu efektīvu apstrādi, glabāšanu un analīzi;
– Sadarboties ar datu zinātniekiem, analītiķiem un citām ieinteresētajām personām, lai izprastu datu prasības un izstrādātu risinājumus, kas atbilst viņu vajadzībām;
– Vadīt datu risinājumu izstrādi un ieviešanu, tostarp datu noliktavas, ETL plūsmu un datu kopu izstrādi un ieviešanu;
– Strādāt ar programmatūras inženieriem, lai integrētu datu plūsmu un infrastruktūru lielākās programmatūras sistēmās;
– Optimizēt datu apstrādes un uzglabāšanas sistēmas veiktspējai un mērogojamībai;
– Ieviest un uzturēt datu drošības un privātuma pasākumus, lai aizsargātu sensitīvus datus;
– Izstrādāt un uzturēt dokumentāciju datu plūsmām, infrastruktūrai un procesiem;
– Atbalstīt un apmācīt jaunākos datu inženierus par labāko praksi un jaunajām tehnoloģijām;
– Sekot līdzi jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām datu inženierijas jomā un ieteikt jaunus rīkus un paņēmienus, lai uzlabotu mūsu datu risinājumus.

Prasības:
– Pieredze ar Apache Spark vai citām datu apstrādes tehnoloģijām;
– Zināšanas par skriptu vai programmēšanas valodām, piemēram, Python, Java vai citām;
– Pieredze darbā ar SQL;
– Labas angļu valodas zināšanas.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:
– Pieredze ar datu noliktavām, ETL un datu kopu arhitektūru un projektēšanas principiem;
– Pieredze ar Apache Kafka vai citām straumēšanas tehnoloģijām;
– Zināšanas par datu bāzu tehnoloģijām, piemēram, PostgreSQL vai Oracle;
– Mākoņu platformu, piemēram, AWS, Azure vai GCP un Kubernetes pārzināšana;
– Pieredze ar Apache Airflow vai citām orķestrēšanas tehnoloģijām;
– Mašīnmācīšanās un datu zinātnes koncepciju pārzināšana;
– Pieredze darbā Agile Scrum komandās;

Uzņēmums piedāvā:
– Kļūt par daļu no Eiropas vadošā FinTech uzņēmuma;
– Spēja strādāt pie darba devēja, kas motivēs, novērtēs un rūpēsies par Jums;
– Draudzīgu un uz sadarbību vērstu vidi un mūsdienīgu biroju;
– Elastīgs darba laiks sākas pat no plkst. 10:00 un iespēja strādāt attālināti 2 dienas nedēļā;
– Apmācību iespējas un apmaksātas konferenču maksas, attiecīgie Udemy kursi utt.;
– Labsajūtas aktivitātes, pārsteigumi un dzimšanas dienas dāvanas;
– Komandas saliedēšanas un uzņēmuma pasākumi, aktīva sabiedriskā dzīve;
– Bonusi par ilgtermiņa sadarbību, piemēram, papildu brīvdienas utt.;
– Veselības apdrošināšana, privāta trenažieru zāle, svaigi dzērieni un pusdienas birojā;
– Atalgojums no 2900 līdz 5850 EUR bruto (2040 – 4000 EUR neto), atkarībā no pieredzes un prasmēm.

Piesakies šim darbam

    Levadiet savu vārdu*

    Levadi savu epastu*

    Pievienojiet savu CV*