Pārcelšanās uz Latviju var būt vienkārša.

Mēs uzņemsimies visas rūpes par dokumentu noformēšanu, lai jūs varētu baudīt dzīvi jaunajā valstī jau no pirmajām dienām.

Mēs varam palīdzēt, ja:

Nesaprotat, ar ko sākt pārcelšanos

Dokumentu noformēšana jums sagādā grūtības

Esat atradis darbinieku ārzemēs un vēlaties viņam palīdzēt pārcelties

Radusies nepieciešamība pārcelt uz Latviju citus ģimenes locekļus

Kā mēs strādājam:

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties mūs:

Garantēts pozitīvs rezultāts

Mēs pastāvīgi sazināmies ar jums

Gādājam par procesa norisi no A līdz Z

Kā vēl mēs varam palīdzēt?

Saplānot jūsu ceļojumu uz Latviju.

Sagaidīt jūs, kad ierodaties valstī.

Pavadīt uz biometrisko datu iegūšanu.

Mūsu komanda

Relokācija

Aleksandra Čudova

Uzņēmuma vadītāja

Relokācija

Svetlana Lipatova

Relokācijas speciāliste

Relokācija

Tatjana Daukšte

Juriste

Mums uzticas:

Viss ir atkarīgs no konkrētās situācijas. Vidēji process ilgst no viena līdz trim mēnešiem, bet īpaši sarežģītās situācijās tas var ilgt no sešiem līdz deviņiem mēnešiem. Visa procesa laikā mēs sazināsimies ar jums un informēsim par aktuālo situāciju.

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu jums pozitīvu rezultātu. Lai to panāktu, mums būs nepieciešama cieša sadarbība ar jums, kā arī visu nepieciešamo dokumentu savlaicīga saņemšana.

Ar visiem valsts nodevu apmēriem var iepazīties Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājaslapā

Uzturēšanās atļaujas derīguma termiņš ir atkarīgs no mītnes valsts un klienta pilsonības. Vidēji uzturēšanās atļaujas darbības laiks var būt no viena līdz pieciem gadiem.

Mēs sniedzam konsultācijas saistībā ar pārcelšanos. Ja jūs ar mums jau sadarbojaties un saņemat personāla atlases pakalpojumus, konsultācija saistībā ar pārcelšanos būs bez maksas. Visos citos gadījumos konsultācijas maksa ir 80 eiro stundā. Konsultācijas laikā pārrunāsim visus jūs interesējošos jautājumus, kā arī varam sastādīt sākotnējo rīcības plānu.

Atteikums notiek tikai ļoti retos gadījumos, un parasti tam ir nepieciešams nopietns iemesls. Ja visi dokumenti ir iesniegti pareizi un no mums nav slēpta svarīga informācija, tad mēs iesniedzam dokumentus apelācijai. Mēs cīnāmies par jums, līdz tiks sasniegts pozitīvs rezultāts.

Uzdot jautājumu